- -143,30 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Filtru de spălare, Auto-curățare, Filtru suplimentar, Un filtru de fagure |
| Tip compresor | Ротационен |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Follow me, Mod automat, Mod ECO, Wi-FI, Răcire rapidă, I Feel, Modul de noapte, Mod Turbo, Display LED, Бързо нагряване, Скрит дисплей, 3D Air Flow, Reboot automat, Откриване на изтичане на фреон, Indicator de eroare, Анти-мухъл, Интелигентно обезскрежаване, Стерилизация при 56 градуса С, Бутон за спешни случаи, Запаметяване позицията на жалузите, Smart air flow, Нагряване на външното тяло |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Capacitate nominală de răcire | 5.1 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 1100 м³/н |
| Nivel de zgomot | 57 dB |
| Greutate Dispozitiv intern | 37 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Greutate Dispozitiv extern | 13 Kg |
| Garanție | 36 месеца |