- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се филтър, Самопочистване, Филтър от пчелна пита |
| Тип компресор | Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 20 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Follow me, Режим ECO, Бързо охлаждане, I Feel, Тих режим на работа, 1W Stand-by, Турбо режим, LED дисплей, Бързо нагряване, Скрит дисплей, I-Feel мини сензор на дистанционното управление, Автоматично рестартиране, Индикатор за грешка, Двоен дренаж, Интелигентна функция за размразяване, Стерилизация при 56 градуса С, Противогъбична функция, Запаметяване позицията на жалузите |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3400 W |
| Номинален капацитет на отопление | 3500 W |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.2 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 600 м³/н |
| Ниво на шум | 54 dB |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 61 dB |
| Тегло Външно устройство | 21 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |