- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Filtru de spălare, Auto-curățare, Un filtru de fagure |
| Tip compresor | Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 20 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Follow me, Mod ECO, Răcire rapidă, I Feel, Modul liniștit de lucru, 1W Stand-by, Mod Turbo, Display LED, Бързо нагряване, Скрит дисплей, I-Feel мини сензор на дистанционното управление, Reboot automat, Indicator de eroare, Двоен дренаж, Интелигентна функция за размразяване, Стерилизация при 56 градуса С, Противогъбична функция, Запаметяване позицията на жалузите |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R32 |
| Capacitate nominală de răcire | 3400 W |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3500 W |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 600 m³/h |
| Nivel de zgomot | 54 dB |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Greutate Dispozitiv extern | 21 Kg |
| Garanție | 36 месеца |