- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Φίλτρο που πλένεται, Αυτοκαθαριζόμενο, Филтър от пчелна пита |
| Τύπος συμπιεστή | Rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 20 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Follow me, Λειτουργία ECO, Ταχεία ψύξη, I Feel, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, 1W Stand-by, Λειτουργία Turbo, Οθόνη LED, Бързо нагряване, Скрит дисплей, I-Feel мини сензор на дистанционното управление, Αυτόματη επανεκκίνηση, Индикатор за грешка, Двоен дренаж, Интелигентна функция за размразяване, Стерилизация при 56 градуса С, Противогъбична функция, Запаметяване позицията на жалузите |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3400 W |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3500 W |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.2 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 600 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 54 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 61 dB |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 21 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |