- -81,81 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 24 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Инвертор | Не |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.6 |
| Коефицент на затопляне COP | 2.6 |
| Дебит на въздуха | 450 м³/н |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 40.3 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 45.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 79.4 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 35.28 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |