- -81,81 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Mobil |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Invertor | Nu |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Eficiență energetică în răcire | A |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire EER | 2.6 |
| Coeficient de încălzire COP | 2.6 |
| Flux de aer | 450 m³/h |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 40.3 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 45.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 79.4 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 35.28 Kg |
| Garanție | 24 месеца |