- -81,81 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 24 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Αντιστροφέας | Οχι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.6 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 2.6 |
| Ροή αέρα | 450 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 40.3 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 45.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 79.4 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 35.28 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |