- -102,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Карбонов |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 25000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Автоматичен рестарт, Самопочистване, Икономичен режим, Автоматично размразяване, Нощен режим, Jet Cool/Heating, Автоматично рестартиране, Автоматичнa смяна на режим, Дисплей, Охлаждане и отопление |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 7.03 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7.33 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.6 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.4 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.7 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 45 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 104 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 32.7 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 12.3 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 59 dB |
| Дължина Външно устройство | 67.3 cm |
| Ширина Външно устройство | 89 cm |
| Височина Външно устройство | 34.2 cm |
| Тегло Външно устройство | 42.9 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |