- -102,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Carbon |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 25000 BTU |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Repornirea automată, Auto-curățare, Mod economic, Dezgheț automat, Modul de noapte, Jet Cool/Heating, Reboot automat, Автоматичнa смяна на режим, Afişa, Охлаждане и отопление |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7.03 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.33 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.6 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.4 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 2.7 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 104 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 32.7 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12.3 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 59 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 67.3 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 89 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 34.2 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 42.9 Kg |
| Garanție | 36 месеца |