- -102,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Από άνθρακα |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 25000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αυτοκαθαριζόμενο, Οικονομική λειτουργία, Автоматично размразяване, Нощен режим, Jet Cool/Heating, Αυτόματη επανεκκίνηση, Автоматичнa смяна на режим, Οθόνη, Охлаждане и отопление |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.03 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7.33 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.4 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.7 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 104 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 32.7 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 12.3 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 59 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 67.3 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 89 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 34.2 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 42.9 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |