- -153,39 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Колона |
| Капацитет на затопляне | 24000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 55 м² |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 3.1 |
| Дебит на въздуха | 1200 м³/н |
| Ниво на шум | 57 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 39 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 43 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 181 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 28 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 64 dB |
| Дължина Външно устройство | 35 cm |
| Ширина Външно устройство | 90 cm |
| Височина Външно устройство | 70 cm |
| Тегло Външно устройство | 38 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |