- -153,39 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Coloană |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 55 м² |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 24000 BTU |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 3.1 |
| Flux de aer | 1200 м³/н |
| Nivel de zgomot | 57 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 39 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 43 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 181 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 28 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 64 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 35 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 90 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 38 Kg |
| Garanție | 24 месеца |