- -153,39 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Колона |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 24000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 55 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.1 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 3.1 |
| Ροή αέρα | 1200 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 57 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 39 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 43 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 181 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 28 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 64 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 35 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 90 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 70 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 38 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |