
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Колона |
| Капацитет на затопляне | 48000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 48000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 48000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 15.1 kW/h |
| Номинален капацитет на отопление | 15.2 kW/h |
| Номинална консумация (охлаждане) | 5.35 kW/h |
| Номинална консумация (отопление) | 4.5 kW/h |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 5.2 |
| Дължина Вътрешно устройство | 40 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 58 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 192.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 52 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 34 cm |
| Ширина Външно устройство | 94 cm |
| Височина Външно устройство | 132 cm |
| Тегло Външно устройство | 94 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |