
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Coloană |
| Capacitate de incalzire | 48000 BTU |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 48000 BTU |
| Capacitate de racire | 48000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 15.1 kW/h |
| Capacitatea nominală de încălzire | 15.2 kW/h |
| Consum nominal (răcire) | 5.35 kW/h |
| Consum nominal (încălzire) | 4.5 kW/h |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 5.2 |
| Lungime Dispozitiv intern | 40 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 58 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 192.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 52 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 34 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 94 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 132 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 94 Kg |
| Garanție | 24 месеца |