
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Колона |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 48000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 48000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 48000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 15.1 kW/h |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 15.2 kW/h |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 5.35 kW/h |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 4.5 kW/h |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.1 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 5.2 |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 40 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 58 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 192.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 52 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 34 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 94 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 132 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 94 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |