- -102,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 17 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 35 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 5 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 25 |
| Инвертор | Не |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Режим ECO, Таймер 24 ч, Режим Sleep, LED дисплей, Smart Things, Златист ламел (антикорозионно покритие), Изсушаване, 4 колелца |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R290 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+ |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 2.8 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 2.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 380 м³/н |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 33 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 44 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 71 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 30 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |