- -102,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Mobil |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 17 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 35 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 5 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 25 |
| Invertor | Nu |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod ECO, Таймер 24 ч, Режим Sleep, Display LED, Smart Things, Златист ламел (антикорозионно покритие), Uscare, 4 колелца |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R290 |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 2.8 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 2.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 380 m³/h |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 44 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 71 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 30 Kg |
| Garanție | 36 месеца |