- -102,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 17 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 35 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 5 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 25 |
| Αντιστροφέας | Οχι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Λειτουργία ECO, 24ωρο χρονόμετρο, Режим Sleep, Οθόνη LED, Smart Things, Златист ламел (антикорозионно покритие), Αποξήρανση, 4 колелца |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R290 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 2.8 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 2.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 380 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 33 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 44 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 71 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 30 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |