- -164,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Конзола |
| Препоръчителна зона на покритие | 34 м² |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 18 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+ |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 5.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 3.8 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.95 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.44 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 21.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 60 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 70 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 15 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 63 dB |
| Дължина Външно устройство | 39.6 cm |
| Ширина Външно устройство | 70 cm |
| Височина Външно устройство | 96.3 cm |
| Тегло Външно устройство | 46 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |