- -164,00 €
Caracteristici cheie
- Modul Wi-Fi inclus: da(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Конзола |
| Zona de acoperire recomandată | 34 m² |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 18 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 5.6 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 3.8 |
| Coeficient de răcire EER | 2.95 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.44 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 60 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 63 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 39.6 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 70 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 96.3 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 46 Kg |
| Garanție | 24 luni |