- -164,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Конзола |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 34 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 18 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 5.6 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 3.8 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.95 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.44 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 21.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 60 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 70 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 15 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 63 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 39.6 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 70 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 96.3 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 46 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |