- -684,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инструкции |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 51 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 18 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.689 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.571 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.2 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.01 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.64 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 26.3 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 99 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13.5 Kg |
| Дължина Външно устройство | 40.1 cm |
| Ширина Външно устройство | 95.4 cm |
| Височина Външно устройство | 73.4 cm |
| Тегло Външно устройство | 50 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |