- -684,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda, 1 x Инструкции |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 51 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 18 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Consum nominal (răcire) | 2.689 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.571 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.01 |
| Coeficient de răcire EER | 2.64 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 26.3 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 99 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13.5 Kg |
| Lungimea dispozitivului extern | 40.1 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 95.4 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 73.4 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 50 Kg |
| Garanție | 36 luni |