- -684,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Инструкции |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 51 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.689 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.571 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.2 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.01 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.64 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 46 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 26.3 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 99 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 13.5 Kg |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 40.1 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 95.4 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 73.4 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 50 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |