- -14,00 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Мощност: 18000 BTU
- Подходящ за помещения до: 50 кв. м
- Отдавана мощност на охлаждане: 2.20 - 5.80 kW
- Отдавана мощност на отопление: 2.75 - 6.38 kW
- Консумирана мощност на охлаждане: 1.54 kW
- Консумирана мощност на отопление: 1.53 kW
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++/A+
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 52 °C
- Работна температура на отопление: - 15 ~ 24 °C
- Хладилен агент: R-410A
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
Вътрешно тяло
- Размери: 310 x 225 x 900 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 12 кг
- Ниво на шум на: 36 dB
- Въздушен поток: 830 м3/ч
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 50 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 410 A |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.8 kW, 5.8 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 6.38 kW, 6.38 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.54 kW, 1.54 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.53 kW, 1.53 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Ниво на шум | 36 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 90 cm, 90 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 22.5 cm, 22.5 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31 cm, 31 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 12 Kg |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |