- -14,00 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 18000 BTU
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 50 m2
- Ισχύς ψύξης: 2,20 - 5,80 kW
- Ισχύς θέρμανσης: 2,75 - 6,38 kW
- Κατανάλωση ισχύος ψύξης: 1,54 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης: 1,53 kW
- Ενεργειακή κλάση ψύξης/θέρμανσης (μέτρια ζώνη): A++/A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 52 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: - 15 ~ 24 °C
- Ψυκτικό μέσο: R-410A
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 310 x 225 x 900 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 12 kg
- Επίπεδο θορύβου: 36 dB
- Ροή αέρα: 830 m3/h
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 50 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | N/A |
| Τύπος ψυκτικού | R 410 A |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.8 kW, 5.8 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 6.38 kW, 6.38 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.54 kW, 1.54 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.53 kW, 1.53 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Επίπεδο θορύβου | 36 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 90 cm, 90 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 22.5 cm, 22.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 31 cm, 31 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 12 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |