- -14,00 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 18000 BTU
- Potrivit pentru camere de până la: 50 m2
- Putere de răcire: 2.20 - 5.80 kW
- Putere de încălzire: 2.75 - 6.38 kW
- Consum de energie la răcire: 1.54 kW
- Consum de energie pentru încălzire: 1,53 kW
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată): A++/A+
- Temperatura de funcționare la răcire: -15 ~ 52 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: - 15 ~ 24 °C
- Agent frigorific: R-410A
- Sursa de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate internă
- Dimensiuni: 310 x 225 x 900 H x L x P (mm)
- Greutate: 12 kg
- Nivel de zgomot: 36 dB
- Flux de aer: 830 m3/h
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 50 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 410 A |
| Capacitate nominală de răcire | 5.8 kW, 5.8 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6.38 kW, 6.38 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.54 kW, 1.54 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.53 kW, 1.53 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 90 cm, 90 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 22.5 cm, 22.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31 cm, 31 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12 Kg |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |