- -28,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 9000 BTU
- Подходящ за помещения до: 20 кв. м
- Отдавана мощност на охлаждане: 2.5 kW
- Отдавана мощност на отопление: 2.8 kW
- Работна температура на охлаждане: -5 ~ 48 °C
- Работна температура на отопление: -15 ~ 27 °C
- Хладилен агент: R-410A
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
Вътрешно тяло
- Размери: 615 x 700 x 200 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 21 кг
- Дебит: 450 м3/ч
- Ниво на шум на: 47 / 41 / 37 / 34 / 31 dB
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Duct, Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 20 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -5 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 48 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 27 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 410 A |
| Номинален капацитет на охлаждане | 2.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 2.8 kW |
| Цвят вътрешно тяло | Инокс |
| Дебит на въздуха | 450 м³/н |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 70 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 61.5 m |
| Тегло Вътрешно устройство | 21 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |