- -28,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Основни характеристики
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Duct, Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 20 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -5 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 48 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 27 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 410 A |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 2.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 2.8 kW |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Inox |
| Ροή αέρα | 450 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 70 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 61.5 m |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 21 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |