- -28,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Основни характеристики
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior |
| Tip produs | Duct, Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 20 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -5 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 48 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 27 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 410 A |
| Capacitate nominală de răcire | 2.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 2.8 kW |
| Culoarea caroseriei de interior | Inox |
| Flux de aer | 450 m³/h |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 70 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 61.5 m |
| Greutate Dispozitiv intern | 21 Kg |
| Garanție | 24 luni |