- -484,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 74 м² |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Основен капацитет | 34000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на отопление | 12 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.86 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.93 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.5 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.1 |
| Ниво на шум | 59 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 59 dB |
| Дължина Външно устройство | 37 cm |
| Ширина Външно устройство | 97 cm |
| Височина Външно устройство | 94.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 92 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |