- -484,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 74 м² |
| Locul de montare | Perete, Sub |
| BTU | 34000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitatea nominală de încălzire | 12 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.86 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.93 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire EER | 3.5 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.1 |
| Nivel de zgomot | 59 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 59 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 37 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 97 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 94.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 92 Kg |
| Garanție | 36 luni |