- -484,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 74 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα, Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 34000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 12 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.86 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.93 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.5 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.1 |
| Επίπεδο θορύβου | 59 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 59 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 37 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 97 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 94.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 92 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |