- -276,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 45 м² |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.4 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.32 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.4 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.52 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.61 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.09 |
| Коефицент на затопляне COP | 5 |
| Ниво на шум | 50 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Дължина Външно устройство | 33 cm |
| Ширина Външно устройство | 84 cm |
| Височина Външно устройство | 71 cm |
| Тегло Външно устройство | 58 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |