- -276,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 45 м² |
| Locul de montare | Perete, Sub |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 5.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.32 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.4 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.52 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.61 |
| Coeficient de răcire EER | 4.09 |
| Coeficient de încălzire COP | 5 |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 50 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 84 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 71 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 58 Kg |
| Garanție | 36 luni |