- -276,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 45 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα, Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.4 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.32 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.4 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.52 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.61 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 4.09 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 5 |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 33 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 84 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 71 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 58 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |