- -479,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инструкции |
| Тип продукт | Колона |
| Препоръчителна зона на покритие | 95 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 48000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 15.1 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 15.2 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 5.35 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 4.5 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.8 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 40 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 58 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 192.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 54 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 58 dB |
| Дължина Външно устройство | 34 cm |
| Ширина Външно устройство | 94 cm |
| Височина Външно устройство | 132 cm |
| Тегло Външно устройство | 101 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |