- -479,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda, 1 x Инструкции |
| Tip produs | Coloană |
| Zona de acoperire recomandată | 95 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 48000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 15.1 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 15.2 kW |
| Consum nominal (răcire) | 5.35 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 4.5 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.8 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 40 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 58 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 192.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 54 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 58 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 34 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 94 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 132 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 101 Kg |
| Garanție | 36 luni |