- -479,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Инструкции |
| Τύπος Προϊόντος | Колона |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 95 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 48000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 15.1 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 15.2 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 5.35 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 4.5 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.8 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 40 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 58 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 192.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 54 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 58 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 34 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 94 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 132 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 101 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |