- -252,00 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Капацитет на затопляне | 24000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 49 м² |
| Употреба | Домашна, Индустриална |
| Място за монтиране | Таван |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 8.2 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 9.3 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 3.3 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.3 kW |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.35 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.71 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 84 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 84 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 24.6 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 26 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 58 dB |
| Дължина Външно устройство | 35 cm |
| Ширина Външно устройство | 90 cm |
| Височина Външно устройство | 70 cm |
| Тегло Външно устройство | 43 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |