- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Инвертор | Не |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R290 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.5 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.35 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.6 |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 40.3 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 45.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 79.4 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 32 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |