- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Mobil |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Invertor | Nu |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R290 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.35 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire EER | 2.6 |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 40.3 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 45.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 79.4 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 32 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Garanție | 36 luni |