- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Αντιστροφέας | Οχι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R290 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.5 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.35 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.6 |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 40.3 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 45.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 79.4 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 32 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Εγγύηση | 36 μήνες |