(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Плазместен йонизатор |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Капацитет на затопляне | 9000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 15 м², 21 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 9000 BTU |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Брой скорости на вентилатора | 5 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самопочистване, Wi-FI, Йонизатор, Интелигентна функция за размразяване, Авторестарт |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на отопление | 2.65 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.55 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 27 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20.1 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 79.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.2 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 10 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |