(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 9000 BTU
- Κατάλληλο για χώρους: 15 - 21 τ.μ.
- Τύπος: εσωτερική μονάδα για σύστημα multi-split
- Μοντέλο: AMWM-H09/4R3A(CA)
- Σειρά: C Comfort
- Ικανότητα ψύξης: 2,55 kW
- Ικανότητα θέρμανσης: 2,65 kW
- Εύρος λειτουργίας: -15°C για θέρμανση και +52°C για ψύξη
- Ενεργειακή κλάση: A+++ / A++ (χαμηλή κατανάλωση ενέργειας)
- Ψυκτικό μέσο: R-32 (πιο αποτελεσματικό και φιλικό προς το περιβάλλον)
- Χαμηλό επίπεδο θορύβου: 27 dB
- Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 79,2 x 20,1 x 29,2 cm
- Χρώμα: Λευκό
Λειτουργίες:
- Ενσωματωμένη μονάδα Wi-Fi: Επιτρέπει τον πλήρη έλεγχο της θερμοκρασίας και των λειτουργιών μέσω εφαρμογής για κινητά από οπουδήποτε στον κόσμο
- Αυτοκαθαρισμός: Λειτουργία για τη διατήρηση του εξατμιστή καθαρού, η οποία αποτρέπει την εμφάνιση μούχλας και δυσάρεστων οσμών
- Αυτόματη επανεκκίνηση: Σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, το κλιματιστικό ενεργοποιείται αυτόματα με τις τελευταίες ρυθμίσεις
- Έξυπνη απόψυξη: Βελτιστοποιεί τη λειτουργία σε λειτουργία θέρμανσης το χειμώνα
- Ιονιστής (φίλτρο πλάσματος): Βελτιώνει την ποιότητα του αέρα, εξουδετερώνοντας τη σκόνη, τα αλλεργιογόνα και τα βακτήρια
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Δεδομένου ότι πρόκειται για εσωτερική μονάδα για σύστημα multi-split, δεν μπορεί να λειτουργήσει αυτόνομα. Πρέπει να συνδεθεί με εξωτερική μονάδα της σειράς AUX Free Match, η οποία επιτρέπει τη σύνδεση 2, 3, 4 ή 5 εσωτερικών μονάδων σε μία εξωτερική μονάδα.
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Плазместен йонизатор |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 9000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 15 m², 21 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 9000 BTU |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 5 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοκαθαριζόμενο, Wi-FI, Йонизатор, Интелигентна функция за размразяване, Авторестарт |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 2.65 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.55 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 27 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20.1 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.2 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 10 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |