(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 9000 BTU
- Potrivit pentru încăperi: 15 - 21 m²
- Tip: unitate interioară pentru sistem multisplit
- Model: AMWM-H09/4R3A(CA)
- Serie: C Comfort
- Capacitate de răcire: 2,55 kW
- Capacitate de încălzire: 2,65 kW
- Interval de funcționare: -15 °C la încălzire și +52 °C la răcire
- Clasa energetică: A+++ / A++ (consum redus de energie)
- Agent frigorific: R-32 (mai eficient și mai ecologic)
- Nivel redus de zgomot: 27 dB
- Dimensiuni (L x A x Î): 79,2 x 20,1 x 29,2 cm
- Culoare: Alb
Funcții:
- Modul Wi-Fi încorporat: Permite controlul complet al temperaturii și al modurilor prin intermediul unei aplicații mobile din orice colț al lumii
- Autocurățare: Funcție pentru menținerea evaporatorului curat, care previne apariția mucegaiului și a mirosurilor neplăcute
- Repornire automată: În cazul unei întreruperi a alimentării cu energie electrică, aparatul de aer condiționat se pornește automat cu ultimele setări configurate
- Dezghețare inteligentă: optimizează funcționarea în modul de încălzire pe timpul iernii
- Ionizator (filtru cu plasmă): Îmbunătățește calitatea aerului, neutralizând praful, alergenii și bacteriile
IMPORTANT: Deoarece acesta este un corp interior pentru sistemul multisplit, nu poate funcționa independent. Trebuie conectat la un corp exterior din seria AUX Free Match, care permite conectarea a 2, 3, 4 sau 5 corpuri interioare la un singur agregat exterior.
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Plasma ionizator |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 15 m², 21 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 5 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Auto-curățare, Wi-FI, Ionizator, Интелигентна функция за размразяване, Авторестарт |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitatea nominală de încălzire | 2.65 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.55 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 27 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.1 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.2 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 10 Kg |
| Garanție | 36 luni |