(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 26 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дължина Вътрешно устройство | 37 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 90 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 15 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |