(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 12.000 BTU
- Κατάλληλο για χώρους: 26 m²
- Τύπος: εσωτερική μονάδα για σύστημα multi-split
- Μοντέλο: AMWM-H12/4R3A(CA)
- Σειρά: C Comfort
- Ικανότητα ψύξης: 3,60 kW
- Ικανότητα θέρμανσης: 3,70 kW
- Ενεργειακή κλάση: A+++ / A++ (χαμηλή κατανάλωση ενέργειας)
- Χρήση: λειτουργία σε σύστημα multi-split (δεν λειτουργεί αυτόνομα)
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 29 x 90 x 37 cm
- Βάρος: 10 kg
- Χρώμα: Λευκό
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 26 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 37 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 90 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 15 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |