(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 12 000 BTU
- Potrivit pentru încăperi: 26 m²
- Tip: unitate interioară pentru sistem multisplit
- Model: AMWM-H12/4R3A(CA)
- Serie: C Comfort
- Capacitate de răcire: 3,60 kW
- Capacitate de încălzire: 3,70 kW
- Clasa energetică: A+++ / A++ (consum redus de energie)
- Destinare: funcționare în sistem multisplit (nu funcționează independent)
- Dimensiuni (HxLxA): 29 x 90 x 37 cm
- Greutate: 10 kg
- Culoare: Alb
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 26 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Lungime Dispozitiv intern | 37 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 90 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15 Kg |
| Garanție | 36 luni |